PTE - Felvételizőknek

Felvételi magazin

Vezetés és szervezés mesterképzési szak - angol nyelven

h, 2015/10/19 - 11:15 -- Pap Balázs
Kar:
Közgazdaságtudományi Kar
Képzésterület:
Gazdaságtudományok
Képzés neve:
Vezetés és szervezés mesterképzési szak - angol nyelven (Economist in Management and Leadership)
Aktiválva:
A képzés elérhető
Képzési idő (félév):
Irányszám:
M.N.Á: 10-30, M.N.K: 1-50
Teljes költség:
400 000 / félév
Képzési mátrix:
Mesterképzés (M), Nappali, Államilag támogatott
Mesterképzés (M), Nappali, Költségtérítéses
Felvételi követelmények/vizsgatárgyak:

- Gazdasági vagy gazdasági jellegű főiskolai vagy alapképzésben szerzett diploma,
- Középfokú C típusú angol nyelvvizsga vagy egy legalább 550 pontos TOEFL vizsga

Szakfelelős:
Dr. Vörös József
Az oklevélben szereplő szakképzettség megnevezése:
Okleveles közgazdász vezetés és szervezés szakon - angol nyelven (Economist in Management and Leadership)
Elhelyezkedési lehetőségek:

Miután hallgatóink tanulmányaik sikeres befejezése után sikerrel helyezkednek el a Magyarországon dolgozó multinacionális vállalatoknál, pénzügyi szervezeteknél, de piacképesek a nyugat-európai illetve észak-amerikai térségben is. Volt hallgatóink dolgoznak az Egyesült Államokban, Nagy-Britanniában, Írországban, Németországban, Norvégiában, Svédországban, Kanadában, Ausztráliában, Kínában, Törökországban, Indiában, Iránban, az Egyesült Arab Emirátusokban, Indiában.

Elérhetőségek:

7622 Pécs, Rákóczi út 80.
Telefon: (72) 501-599 / 23372
E-mail: felveteli@ktk.pte.hu