Keresztfélév a PTE BTK-n

Ha lemaradtál a nyári felvételiről, és szívesen folytatnád tanulmányaidat mesterszakon, a Bölcsészettudományi Karon az idei tanévben is lehetőséged nyílik csatlakozni a pécsibölcsészek csapatához. Nappali és levelező munkarendben egyaránt hirdetünk képzéseket, melyekre a jelentkezési határidő november 15.

Keresztfélév a PTE BTK-n

A meghirdetett szakok listáját ITT találod.

Amennyiben nem rendelkezel a szakhoz szükséges kreditmennyiséggel, de semmiképp nem akarsz lemaradni, mi segítünk abban, hogy az eddigi tanulmányaid kapcsán beszámítsák kreditjeidet.

A kreditelismertetési űrlapot ITT éred el.

Ha még mindig bizonytalan vagy, november 8-án BÖLCSÉSZ KALEIDOSZKÓP című programunk alkalmával betekintést nyerhetsz a bölcsészettudományok titkaiba. Várunk sok szeretettel, hogy megkönnyítsük a döntést, és hamarosan Téged is a pécsibölcsészek sorában üdvözölhessünk.

Ha kérdésed van, alábbi elérhetőségeken állunk rendelkezésedre:

Cím: 7621 Pécs, Ifjúság u. 6.
E-mail: btkfelvi@pte.hu
Telefon: 72 501 600/24601 és 72 501 513