Gazdálkodási és menedzsment alapszak (angol nyelven)

Azok jelentkezését várjuk, akik érdeklődnek a magyarországi és világgazdasági folyamatok iránt. Akiket érdekel, hogy hogyan működik a gazdaság és milyen területei vannak. Akiknek fontos, hogy idegen nyelven tanuljanak. Akik jó matematikai készséggel és legalább középfokú angol nyelvtudással rendelkeznek.

6+1 félév
A.N.A:20-50; A.N.K: 20-50
Angol
350.000 FT/félév
lásd felvételi információk
Közgazdaságtudományi Kar (7622 Pécs, Rákóczi út 80.)
Közgazdász gazdálkodási és menedzsment alapképzési szakon / Economist in Business Administration and Management

Az angol nyelvű gazdálkodási és menedzsment szakon a hazai és világgazdasági folyamatok iránt érdeklődők jelentkezését várjuk, akik a amgyar nyelvű szakhoz hasonlóan szeretnének vezetői és szervezői feladatokat ellátni, miközben egy multinacionális munkaközösség tagjai. A gazdasági alapoknak és gyakorlatorientált képzésnek köszönhetően igazi üzletemberré válhatsz, akit tárt karokkal várnak hazai és külföldi gazdálkodó vállalatoknál.

Organizational Behavior, International Business, Investments, Basic Small business management, Career management, Business Simulation Workshop, Advertisind and Sales Promotion

Ösztöndíjak:

A Közgazdaságtudományi Kar vezetése úgy gondolja, hogy a képzés költségtérítéses mivolta nem lehet gátló tényező a továbbtanulásban, ezért a hallgatók támogatására egy több részből álló intézkedés-csomagot dolgozott ki.

Ösztöndíjainkról és támogatásainkról honlapunkon informálódhatsz.

Érettségi vizsgakövetelmények: kettőt kell választani: gazdasági ismeretek v. matematika v. történelem v. ágazati szakmai érettségi vizsgatárgy v. egy idegen nyelv v. szakmai előkészítő tárgy v. földrajz

A nálunk végzett hallgatókat szívesen fogadják olyan magyarországi multinacionális vállalatoknál, mint pl. a Procter & Gamble vagy az ExxonMobil. Az angol diplomát is megszerzők pedig a világ számos táján helyezkednek el sikerrel pl: USA, Egyesült Királyság, Dubai, Németország, felelős vállalati pozíciókban.

7622 Pécs, Rákóczi út 80.
Telefon: (72) 501-599 / 23159, 23258
E-mail: felveteli@ktk.pte.hu